טיפול עצמי מודרך בבריאות נפש:
יישום של טיפול קוגניטיבי-התנהגותי עם עצימות נמוכה או טיפול קוגניטיבי-התנהגותי לטווח קצר

הסדנאות תוצגנה על ידי
ד"ר פול ריינדרס
Dr. Paul Rijnders

13-12 ביוני, 2013
מרכז הכנסים יפה-לי
פארק הירקון - גני יהושע, תל אביב
Get the conference brochure in *.PDF format
  מכתב יו"ר איט"ה
  תאור הסדנה
  מידע כללי

  מפת הגעה

Please add me to the mailing list
Name*  
E-mail*  
Country*  
חברים יקרים,

אני מתכבדת ושמחה להזמינכם להשתתף בשתי סדנאות שתינתנה ע"י ד"ר פול ריינדרס (Dr. Paul Rijnders). ד"ר ריינדרס הוא פסיכולוג קליני שנושא בתפקידים מרכזיים בהולנד בתחום בריאות הנפש. הוא מנהל את שירותי בריאות הנפש במחוז זילנד שבהולנד ועומד בראש הוועדה של ה EABCT לחקר טיפולי CBT עם עצימות נמוכה (Low intensity). הוא ראש הוועדה המארגנת של כנס ה EABCT ב 2014 בדן האג. ד"ר ריינדרס חבר בוועד המנהל של הארגון ההולנדי לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי. הוא מרצה, חוקר ומדריך, ופרסם שורת מאמרים וספרים.

ד"ר ריינדרס ממוקד בשנים האחרונות בבעיה האוניברסאלית המוכרת גם לנו, של מיעוט אנשי מקצוע מיומנים מול צרכים גוברים של האוכלוסיה במענה מקצועי, מהיר ויעיל לסיוע במגוון מצוקות ובעיות נפשיות. למטרה זו, הוא עוסק בשנים האחרונות בפיתוח וקידום תוכניות ליישום CBT קצר מועד, תוכניות ל-CBT עם עצימות נמוכה ולטיפול עצמי מודרך. הוא וקבוצת המחקר עמה עובד, פיתחו מודל של עבודה טיפולית עצמית מודרכת למגוון בעיות נפשיות. הוא מפרסם עתה ספר בנושא שתרגומו כבר הוזמן למספר שפות. יש כיום כבר תוצאות חיוביות לטיפולים אלה, גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך יותר. הממצאים המחקריים יוצגו בסדנאות. הממצאים מצביעים על כיוון טיפולי זה כמבטיח מבחינת מענה לצרכי הסובלים ומסייע להתמודד עם רשימות ההמתנה במרפאות בריאות נפש בקהילה.

תתקיימנה שתי סדנאות כמפורט בהמשך. המשתתפים בסדנאות יקבלו Handouts וילמדו כיצד לעשות טיפולים אלה בפועל. רצוי להשתתף בשתי הסדנאות כדי ללמוד את הטיפול המלא, אך אפשרית גם השתתפות באחת הסדנאות בלבד. בסדנאות יסביר ד"ר ריינדרס גם כיצד מיושמות שיטות אלה בעבור מתבגרים.

האיגוד הישראלי לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי (איט"ה) מתגייס לצורך הנוכחי בתקופתנו, שבה הפער בין מצוקות הסובלים והיכולת להיענות לצרכיהם באופן מקצועי ויעיל, גדול ומתסכל.

מוצעת לכם הזדמנות ללמוד שיטה טיפולית שמהווה מענה ומאתגרת ללמידה.

צפויות סדנאות מאד מלמדות ועם יישומיות גבוהה לכולנו, מאד מומלץ !

נשמח להשתתפותכם. אנא הקדימו הרשמתכם.

בברכה לכולם,
ד"ר צופי מרום
יו"ר איט"ה
ISAS International Seminars
P.O. Box 574, Jerusalem 91004, Israel  Tel: 972-2-6520574  Fax: 972-2-6520558
home   about Israel    past conferences   contact 
design : atarim